Algiyin.com; 35 yılı aşkın zamandır fiziki mağazalarında giyim, ayakkabı ,outdoor  ve spor ürünlerinin satışını yapan  Star Arena mağazalarının online markasıdır. 2018 yılında kurulan algiyin.com müşterilerine dünyaca ünlü giyim,ayakkabı,outdoor  markalarının  en şık, en konforlu , en beğenilen ürünlerini uygun fiyat avantajları ve tüm kredi kartlarına taksit imkanlarıyla müşterilerine sunmaktadır.  Algiyin.com ‘da satılan tüm ürünler %100 orijinaldir. Algiyin.com bu markaların yetkili satıcısıdır.

 

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, tüm faaliyetlerin odağında yer alıyor. Bu kapsamda, fiziksel mağazalarda güler yüzlü hizmet, online mağazada ise güvenli, kolay ve hızlı alışveriş söz konusudur.

 

Hafta içi 09:00 -18:00 cumartesi günü 09:30 – 17:00 saatleri arasında bize çağrı merkezimizden ulaşabilir; firma, ürün ve web sitemizle alakalı sorularınıza cevap bulabileceğiniz gibi aynı zamanda siparişinizle alakalı da tüm bilgilere erişebilirsiniz. Bununla birlikte 0850 888 36 75 nolu numaradan ve iletişim sayfalarımızdan da yine tüm soru ve görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.

 
 

Algiyin.com - Stararena Mağazacılık