ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Alone

Bir sırt çantasının kullanım alanı saymakla bitmez. Hayatınızın çok daha pratik ve konforlu hale gelmesini sağlayan Alone Sırt Çantalarını pek çok farklı alanda kullanabilirsiniz. Dilerseniz okul veya iş hayatınızda kitaplarınız ve evraklarınızı taşımak için, dilerseniz ufak seyahatlerinizde yanına birkaç parça eşya almak için, yarım kalan işlerinizi halletmeniz gerektiğinde notebooklarınızı yanınızda taşımak için ya da spora giderken ekipmanlar ve giysileriniz için… her ortamda işlevselliği ve tasarımları ile dikkatinizi çekecek sırt çantalarında birçok farklı model bulunuyor.

Kategoride bulunan Sırt Çantası Modellerini incelemek, ürün fiyatlarını ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilmek ve zevkinize göre istediğiniz sırt çantasını kolay bir şekilde satın alabilmek için www.algiyin.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Alone Sırt Çantası Modelleri

Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan Alone sırt çantaları, tarzınıza göre pek çok renk ve desenden oluşuyor. Bunun yanı sıra, ihtiyacınıza göre farklı boyutlara sahip söz konusu çantalar, cepleri ve yan taraflarında bulunan matara veya suluk bölmesi ile oldukça kullanışlıdır. Bunlarla birlikte vücudunuzun sağlığını ön planda tutan Alone, taşıdınız yükü hafifletecek ve sizlere daha konforlu bir kullanım sağlayacak özellikler ile sırt çantasına bambaşka bir karakter katmaktadır. Çantanızın arka bölümünde yer alan airdraf sistemi ile hava akımı sağlamayı amaçlayan bu çantalar aynı zamanda ortopedik pedleri ile sırtınızda ağrı oluşmasını önlemektedir. Ayrıca sırtınızdaki yükü dengeli bir şekilde omuzlarınıza dağıtan s sistemine sahip olan sırt çantalarını uzun süre kullanmak mümkün.

Alone sırt çantalarına eklediği notebook bölümleri ile çok daha kullanışlı bir hale gelmektedir. Sürekli bir yerden bir yere taşıdığınız notebooklarınızı son derece güvenli bir şekilde taşımanız konusunda sizlere yardımcı olacak söz konusu çantalara ek bazı özellikler eklenmiştir. Notebooklarınızı darbelere ve sarsılmalara karşı güvence altına alabilmek için revo sistemi bunlardan bazıları. Bu sistem ile çantalarınızda bulunan çapraz koruma şeritleri sizlere üstün bir koruma sağlamayı amaçlıyor.

Alone Ürünlerine Algiyin Avantajlarıyla Sahip Olun

Alone markası arasından seçtiğiniz ürünler ile alışverişinizi %100 güvenli olarak tamamlayın. Müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için ürünleriniz ücretsiz olarak kargoya verileyecektir. Üstelik kapıda ödeme seçeneğinin yanı sıra, tüm ürünlerde geçerli vade farksız 3 taksit avantajına sahipsiniz.